kladenskypesani.wgz.cz

Baron a Lord

Aktivity

Baron
S Baronem jsme jako první začali dělat poslušnost, bylo to hodně zapotřebí :) Po dlouhé době urputného tréninku máme úspěšně složené zkoušky ZZO, ZOP.  Zkoušeli jsme i obrany, ale tam jsme zůstali jen u kousání na hadr, protože Baronek měl větší zájem kousat do figuranta než na peška a rukáv. Hadr mohl po skončení roztrhat a bavilo ho to. Občas děláme i rekreačně flyball, díky němu se naučil nosit míček. Bohužel mě na tréninky flyballu nezbývá čas a docela mě to mrzí, protože už běhal celou dráhu sám.
Všechny předešlé činnosti máme jenom jako odpočinkové aktivity naším hlavním sportem a srdcovou záležitostí jsou agility.Trénujeme spolu asi 6 let, za tu dobu se nám podařilo stát párkrát na bedně a probojovat do LA2 a do LA3 nám chybí jedna zkouška, tak snad to někdy vyjde :)


   Lord

S Lordem máme velké plány :) Jako jeho hlavní činnost vidim jasně agility, do kterých se už drobnými krůčky dostáváme. Chtěl bych s ním složit i nějakou tu zkoušku z poslušnosti, přičichnout i k pasení atd. Tak za nějaký ten čas dám vědět jak a co se nám daří.
Žádné komentáře